Kuvaus
Hänestä
Seksinuket on suunniteltu visuaalisesti tyydyttäviksi ja erittäin tyydyttäviksi. Hollantilaisten vaimojen seksinuket ovat erittäin suosittuja seksinukkeja, koska ne eivät vain olleet ensimmäisiä hollantilaisten miesten suunnittelemia seksinukkeja, vaan tarvittiin lahjakkaita kuvanveistäjiä ja taiteilijoita tehdäkseen niistä sellaisia, mitä he ovat.
Hollantilaiset vaimomme nuket ovat eroottisia nukkeja. He laittavat rastin kaikkiin seksiluettelosi ruutuihin ja ovat hyvin perseestä. Heillä on emättimen huulet, jotka ovat erittäin pehmeät ja realistiset.
Hän on paras myytävänä oleva seksinukke ja hän on myös naisten rakkausnukke. Hän on paras kumppani, ja jos kohtelet häntä täydellisesti, hän viettää elämäsi kanssasi.
Vitun nuken ostaminen tarkoittaa, että makuuhuoneessa ei ole keskeytyksiä ja voit harrastaa maratonseksiä tuntikausia, koska hän ei valita.
Nämä seksinuket ovat myös halpoja luonnollisen kokoisia seksinukkeja. Vaikka ne on valmistettu hienoimmasta materiaalista, ne ovat silti erittäin edullisia ja budjettiystävällisiä.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 157 cm |
| Rintojen linja | 67 cm |
| Vyötärölinja | 48 cm |
| Hip Line | 77 cm |
| Hartianleveys | 30 cm |
| Käden pituus | 63,5 cm |
| Jalan pituus | 103 cm |
| Jalkojen koko | 20 cm |
| Reiden linja | 43 cm |
| Calf Line | 27 cm |
| Nettopaino | 29,5 kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria













































































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.