Kuvaus
Hänestä
Kukaan ei halua viettää huonoa aikaa sängyssä. Jos etsit tapaa saada hyvät yöunet ja kokea hyvää seksielämää, sinun kannattaa ostaa korkealaatuinen seksinukke. Näitä seksinukkeja on monia eri muotoja, kokoja ja värejä. He voivat olla elävän näköinen seksikumppani tai vain jotain, jonka kanssa halata. Voit käyttää niitä erilaisiin seksuaalisiin toimintoihin, mukaan lukien suuseksiä, emätinseksiä, anaaliseksiä ja jopa kolmikkoa. Lisäksi nämä edulliset seksinuket ovat niin helppoja huoltaa.
Seksinukkeja on saatavana erilaisina muunnelmina. Lateksinen seksinukke on valmistettu kumilateksista, joten se on liukas mutta helppo puhdistaa. Pienet tissit seksinukeissa on pieni rinnat ja enimmäkseen litteä vatsa samoin. Näitä kutsutaan myös halvoiksi seksinukeiksi. big booty sex nukke mukana ei rintojen piirre.
Seksi nuken kanssa on niin tyydyttävää mielelle. Näitä piipohjaisia nukkeja käytetään auttamaan ihmisiä, joilla on ahdistusta ja masennusta. Niiden mukana tulee omat puhdistussarjat ja ne voidaan pestä helposti pesualtaassa. Seksinukkepornon katsominen voi myös antaa sinulle vinkkejä seksinukkejen käsittelyyn.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 161 cm |
| Rinta | 81 cm |
| Vyötärö | 60 cm |
| Hip | 90 cm |
| Nettopaino | 33kg |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 22 cm |
| Anal Depth | 18 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.