Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 165 cm |
| Rintojen linja | 101 cm |
| Vyötärölinja | 86 cm |
| Hip Line | 108 cm |
| Hartianleveys | 35 cm |
| Jalan pituus | 83 cm |
| Käden pituus | 57 cm |
| Reiden linja | 65 cm |
| Calf Line | 33 cm |
| Jalkojen koko | 21 cm |
| Nettopaino | 55kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.