Kuvaus
Hänestä
On harvinaista löytää lesboseksinukkeja, jotka ovat huippuluokan seksinukkeja, mutta teemme mahdottomasta mahdollista tällä kauniilla seksinukkella.
Tämä purppuratukkainen nukke on yksi markkinoiden parhaista voihkivista nukkeista, jolla on täysin toimivat huulet ja houkuttelevin seksinukkeasu.
Hän on pukeutunut urheiluliiveihin ja shortseihin, jotka tuskin peittävät hänen kauniita rintaansa, ja tällä suutelevan nuken vatsassa on muutamia tatuointeja, jotka johtavat hänen ilmiömäiseen nukkepilluinsa.
Tässä hyperrealistisessa seksinukessa on kiinteä nuken pillu, jossa on mukautettavat häpyhuulet ja kiinteä perse, joka on valmis ottamaan hihnan.
Nuken kasvot ja vartalo on varustettu kiinteällä teräsrungolla, joten voit istua sen päällä ja antaa irrotettavan kielen tehdä tehtävänsä. Ja luuranko ei vain pääty tähän!
Se on hänen käsivarsissa, reisiissä ja selässä, ja hän voi helposti kumartua, kiertyä suolarinkiläksi tai nousta polvilleen palvelemaan sinua. Muista, että hän on palveluksessasi.
Luonnonkokoinen seksinukke on valmistettu silikonista ja nuken hygienia on helppo ylläpitää toimituksen mukana tulevan mikrokuituliinan ja kastelupumpun ansiosta.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 156 cm |
| Rinta | 90 cm |
| Vyötärö | 50 cm |
| Hip | 95 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Jalan pituus | 75 cm |
| Käden pituus | 56 cm |
| Jalan pituus | 19 cm |
| Nettopaino | 35kg |
| Suullinen syvyys | 15 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.