Kuvaus
Hänestä
Leonanie on oikea ylimittainen seksinukke isojen tissien ystäville. Parempi jäljitelmä suositusta pornotähti Kat Dennis -seksinukesta Leonanie on suurimmat tissit, joita voit löytää edullisesta urospuolisesta tosielämän seksinukkesta. Kaunis shota boy seksinukke Tokyo perverssi on kaikki mitä hän rakastaa.
Hänen tissinsä ovat niin suuret ja mukavat, että voit makaa niiden päällä nukkuessasi. Sex doll bullet vibraattori ei yksinkertaisesti voi olla parempi kuin tämä. Hänen rakastavat naiselliset kätensä kiedottuna kehosi ympärille kietoutuen ympärillesi intiimiaikoina.
Tämä 25-tuumainen seksinukke on suunniteltu äärimmäisen realistisella tavalla kuin täydellinen poen urospuolisen seksinuken kanssa. Joten toisin kuin halpa seksinukke, Leonanie ei ole koko vartaloa aito ce rosh seksinukke ja on aina valmis hauskanpitoon. Älä enää kysy seksistä, mikä seksinukke hänen kanssaan.
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 160 cm |
| Nettopaino | 37kg |
| Täysi rintakuva | 85 cm |
| Rinnan alla | 67 cm |
| Kuppi | D |
| Vyötärö | 63 cm |
| Hip | 90 cm |
| Oraalinen | Valinnainen |
| Emätin | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Arm | 67 cm |
| Jalka | 77 cm |
| Jalka | 22,5 cm |
Nukke galleria


























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.