Kuvaus
Hänestä
Seksinukkemaailma on laaja, ja valittavana on monia erilaisia tyyppejä. Vaihtoehtoja on monia realistisimmista seksinukkeista fantasia-rakkausnukkeihin, jotka on valmistettu korkealaatuisesta silikonista. Suosituin tyyppi on premium-seksinukke, jonka mukana tulee erilaisia ominaisuuksia ja lisävarusteita. Voit valita miehen tai naisen, ja vartaloa voidaan muokata mielesi mukaan. Nämä ovat räätälöityjä seksinukkeja. Tämä on erittäin suosittu seksinukketyyppi, ja niitä käytetään usein seksuaaliseen nautintoon. On myös muutamia seksinukkeja, jotka on tehty todenmukaisemmiksi. Näissä realistisen näköisissä seksinukeissa on täysin muokattavissa olevat kasvot, hiukset, vartalo ja ihonväri.
Ja jos rakennat seksinuket itse räätälöinnin jälkeen, siitä tulee itse tehty seksinukke. Suihinuket ovat nukkeja, joilla on joustavat kasvot ja pää. Niissä on yleensä suuontelo ja niitä käytetään suuseksissä. Useimmat seksinukkekaupat myyvät asiakkailleen erilaisia seksinukkeja. Tämä riippuu myös nukkemakustasi.
Saadaksesi ilmaisen seksinuken, voit osallistua kilpailuun, useimmat seksinukkekaupat järjestävät yleensä tällaisia kilpailuja mainostaakseen kauppojaan.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 161 cm |
| Rinta | 81 cm |
| Vyötärö | 60 cm |
| Hip | 90 cm |
| Nettopaino | 33kg |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 22 cm |
| Anal Depth | 18 cm |
Nukke galleria












































































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.