Kuvaus
Hänestä
Tapaa Diana, kiharatukkainen nukke, jolla on tyylikäs kurvikas vartalo, lumoava ruumiinrakenne, kimaltelevat hymiökasvot ja paksu takapuoli suurentaaksesi haluamaasi kuviota tai seksityyliä. Erityinen nukke, joka näyttää aidolta ja jossa on läpäiseviä sukupuolielimiä.
Kun ostat tämän ihmisen seksinukkepornon, hän antaa sinulle kaikki jännityksen ja edut, joita seurustelee oikean naisen kanssa. Seksinukke perseestä, joka on hyvin uskollinen.
Aasialainen nuken sisar, klassinen ja hyvätapainen hot sex nukke. Hänen näkeminen saa maailman kääntymään. Kun hänen on aika suorittaa velvollisuutensa sängyssä, hämmästyt siitä, kuinka tyytyväinen hän voi olla. Ne ovat viehättäviä, uskomattoman älykkäitä, sylkeviä nukkeja. Niitä on erikokoisia, -muotoisia ja -korkuisia: massiivisia rintakuvia ja pieniä kuumia sarjakuvanukkeja.
Kaiken lisäksi hän on enemmän tyttö, kun muutat häntä persoonallisiksi kutsumalla häntä kaikki nämä suloiset nimet kuten; suuria seksinukkeja, Barbie-nukkepornoa, unelmanukkeja, kotitekoisia seksinukkeja jne. Kun häntä kutsutaan näillä nimillä, hän näyttää erittäin aktiiviselta sängyssä, ja alat pohtia, miksi kesti niin kauan saada hänet kumppani.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 165 cm |
| Rinta | 105 cm |
| Vyötärö | 60 cm |
| Hip | 109 cm |
| Olkapää | 36 cm |
| Käden pituus | 60 cm |
| Jalan pituus | 22 cm |
| Nettopaino | 53kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria








































































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.