Kuvaus
Hänestä
Synteettiset nuket ovat nukkeja, jotka on valmistettu synteettisestä materiaalista, nämä nuket on valmistettu korkealaatuisista TPE-materiaaleista. Näillä nukeilla on realistinen iho ja kasvot, joten niitä olisi vaikea erottaa ihmisistä.
Näissä lateksimallinukeissa on realistiset rungot ja hän tarjoaa myös lämpöä, voit luulla hänet huippusupermalliksi hänen ulkonäöstään.
Hän on hot doll, MLP-seksinukke ja todellinen rakkauden seksinukke, koska hän voi tarjota sinulle todellisen rakkauden, seksuaalisen tyydytyksen ja kumppanuuden tunteen. Jos aiot ostaa Sexdollin unelma-nukkejaloilla tai jos sinulla on jalkafetissi, nämä nuket on suunniteltu erityisesti sinua varten.
Lateksinukkemme ovat edullisia TPE-seksinukkeja, ja ensi- tai kanta-asiakkaana voit kokeilla niitä ja nauttia näiden nukkejen kauneudesta. Ne ovat erittäin edullisia, ja voit unohtaa tunteesi yksinäiseksi niin kauan kuin sinulla on hänet.
Nukkemme voidaan toimittaa kaikkialle maailmaan ja pakettimme ovat erittäin huomaamattomia ja auttavat suojaamaan asiakkaidemme yksityisyyttä.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 158cm H kuppi |
| Rintakuva | 83 cm |
| Rinnan alla | 56 cm |
| Vyötärö | 50 cm |
| Lonkat | 78 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 34 kg |
Nukke galleria













Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.