Kuvaus
Hänestä
Nappinenä on houkuttelevin naisen nenätyyppi; nämä ovat nenätyyppejä, jotka nostetaan nenänsillasta pienellä nenäsillalla. Ne lisäävät naisen kauneutta, mutta vain harvoilla naisilla on tällainen nenä. Kuvittele, että löydät tämän täydellisen nenän elävästä seksinukkesta. Belle on täydellinen seksinukke tähän. Tässä tosielämän seksinukessa on nappinenä, joka istuu hänen yhtä täydellisillä kasvoillaan ja lisää kauneutta tämän suloisen nuken täydellisyyteen.
Tämä naisten seksinukke on yksi suosituimmista seksinukkeista, eikä sitä pidä jättää huomiotta. Belle palvelisi sinua sekä hänen kasvojaan että seksuaalisia taitojaan. On hienoja nukkeja ja on söpöjä nukkeja; Belle kuuluu söpöjen nukkejen luokkaan; Sen lisäksi, että ultrarealistiset seksinuket miellyttävät miesten sukuelimiä, nämä söpöt seksikkäät nuket ovat yhtä miellyttäviä silmille.
Hieno rakkausnuken nappinenä on jännittävä osa hänen fyysistä rakennetta ja sellainen, joka saa uroksen hulluksi häneen. Ei ole niin helppoa saada varsinaista ihmistä, jolla on täydellinen nappinenä, ja jos löydät tämän aikuisesta seksinukesta, olet todella onnekas. Älä anna tilaisuuden olla Bellen omistaja ja saada tämä elävä nukke seksikumppaniksesi.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 165 cm |
| Rinta | 84 cm |
| Vyötärö | 59 cm |
| Hip | 87 cm |
| Jalan pituus | 85 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Nettopaino | 35kg |
Nukke galleria





































































































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.