Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 153 cm |
| Rintakehän yläosa | 90 cm |
| Alempi rintakehä | 70 cm |
| Vyötärö | 64 cm |
| Hip | 110 cm |
| Olkapää | 38 cm |
| Arm | 67 cm |
| Jalka | 80 cm |
| Jalka | 22 cm |
| Nettopaino | 42kg |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.