Kuvaus
Hänestä
Tervetuloa uuden sukupolven aikuisten tuotteiden ja tarvikkeiden tuotevalikoimaamme, Leila Doll Sex on uuden sukupolven keksintö, joka on hämmästyttänyt kaikkia. Tämä upouusi seksilelu on elävä, realistisempi kuin mikään todellisen elämän nuket ympärilläsi ja voi muuttaa asentoa päälläsi.
Nykytekniikan yleisessä kontekstissa Matthew Sex Doll on ajoneuvo, jonka avulla voit olla mahdollisimman lähellä unelmaasi, joka voi sisältää jopa kosketuksen ja äänen. Käytetty korkealaatuinen materiaali ja vahva rakenne, joka kerta kun käytät tätä kaunista nukkea, se takaa nautinnollisimman kokemuksen.
Täytä omassa sarjassaan aistilliset toiveesi Leila Doll Sexillämme - vie intohimosi taatusti uudelle tasolle! Tehosta kohtaamisiasi tänään hankkimalla markkinoiden innovatiivisin ja kysytyin aikuisille tarkoitettu tuote.
Mitat
| Materiaali | TPE-pää + TPE-runko |
| Korkeus | 160cm D-kuppi |
| Olkapää | 33 cm |
| Ylärinta | 86 cm |
| Alempi rinta | 58,5 cm |
| Vyötärö | 53 cm |
| Hip | 83 cm |
| Reiden ympärysmitta | 45,5 cm |
| Calf Girth | 27,5 cm |
| Jalan pituus | 85 cm |
| Jalkojen pituus | 22 cm |
| Nettopaino | 33,5 kg |
| Suun syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria





















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.