Kuvaus
Hänestä
Presenting the epitome of entertainment and Sexual partner – The Japanese term for sex doll is Fatima. Being designed and created with immense love by hand work done by professional artists this sculpture is nothing less than a masterpiece. Evoke an inner passion and admire Fatima’s arousing esthetics; seductive curves and mesmerizing design make her much more than just a simple sleaze. And when you begin to touch and caress her silky skin, beautiful big boobed girl, prepare yourself to be taken straight into erotic heaven.
Not only can the clients enjoy the best physical needs satisfaction through positions such as anal play resulting from the large tit creation on Fatima but also emotional satisfaction having to explain their past with Fatima without any halt or disdain.
Feel the bliss like you never have before enjoy our exquisite Japanese shita gei –Fatima- your virtual consort is here!
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 163 cm |
| Rinta | 77 cm |
| Rintojen alla | 66 cm |
| Vyötärö | 64 cm |
| Hip | 92 cm |
| Käden pituus | 65 cm |
| Hartianleveys | 40 cm |
| Jalan pituus | 78 cm |
| Jalkojen koko | 22 cm |
| Suun syvyys (vain pehmeä pää) | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 38kg |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.