Kuvaus
Hänestä
Luomme ja julkaisemme "todellisen elämän" seksinukkerobotin erityisesti aikuisviihdettä varten – nukkerobottien seksiä! Nämä nuket näyttävät olevan upeita, ja niissä on luotuja ominaisuuksia sekä tekoälyä, joka saa ne täyttämään sairaimmat ja kieroutuneimmatkin ihmisten mielikuvitukset. Kuitenkin, kuten ihmisten päähän kasvatettujen karvojen kohdalla, nukenhiusmatot käytössä ja tämä voidaan toteuttaa jopa ilman, että kukaan vetää sitä koko päivän. Se on ammattimainen ratkaisumme – tehokas irrotus, joka antaa nukellesi jälleen kiiltävät, silkkiset ja helposti hoidettavat hiukset. Asiantuntijamme käsittelevät pyykkiä huolellisesti ja käyttävät sopivia, synteettiselle kankaalle turvallisia työkaluja ja pesuaineita, jotta kankaan kaikki oksat ja silmukat saadaan purettua sitä tuhoamatta. Tunne olosi mukavaksi, kun olet Doll Robots Sexissä tämän paikan palveluiden avulla.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 165 cm |
| Rinta | 84 cm |
| Vyötärö | 59 cm |
| Hip | 87 cm |
| Jalan pituus | 85 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Nettopaino | 35kg |
Nukke galleria










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.