Description
À son sujet
Creating and releasing ‘real-life’ sex doll robot specifically for adult entertainment – doll robots sex! These dolls appear to be magnificent with generated attributes alongside artificial intelligence that makes them have the ability to fulfill even the sickest and most perverted human imaginations. However, as is the case with hairs that are grown on human heads, doll hair mats with use and this can be realized even without anybody pulling at it all day. That is our professional solution here- effective detangling that will give your doll that shiny, silk, and manageable hair once more. Our professionals treat the laundry with care and use the appropriate tools and detergents that are safe for the synthetic fabric in order to unravel all the knots and loops of the fabric without destroying it. Feel comfortable when you are in Doll Robots Sex with the services provided at this place.
Dimensions
| Matériel | TPE |
| Hauteur | 165cm |
| Sein | 84cm |
| Taille | 59cm |
| Hanche | 87cm |
| Longueur de jambe | 85cm |
| Longueur du pied | 21cm |
| Profondeur du vagin | 17cm |
| Profondeur anale | 17cm |
| Profondeur orale | 12cm |
| Poids net | 35KG |
Galerie de poupées



































































































Avis
Il n’y a pas encore d’avis.