Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 168 cm |
| Täysi rintakuva | 83 cm |
| Rinnan alla | 63 cm |
| Vyötärö | 63 cm |
| Hip | 84 cm |
| Käsivarren leveys | 60 cm |
| Hartianleveys | 37 cm |
| Jalan pituus | 91 cm |
| Jalan pituus | 23 cm |
| Emättimen syvyys | 21 cm |
| Anal Depth | 14 cm |
| Nettopaino | 38kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.