Kuvaus
Hänestä
Jos etsit laadukasta ja superhauskaa seksikokemusta rakkaan kanssa, joka on aurinkoista ja muotia, tarvitset nämä 170 cm:n elävät Lori-nuket! Sinun ei tarvitse kokeilla hämärää deittisovellusta tai edes pornoa, tämän halvan rakkausnuken vitun tekeminen on todellinen tunne, että sinun täytyy saada itsesi todella korkealle ja iloiselle tuulelle. Kun työnnät näihin halpoihin rakkausnukkeihin, millään muulla ulkopuolisella pienellä asialla ei ole sinulle merkitystä. Viettelevissä, realistisissa seksinukeissa on pusseja, jotka pitävät munaasi tiukasti paikoillaan ja pitävät sen lämpimänä ja nautinnollisena. Jos etsit ihanaa kokemusta nuoren naisen kanssa, kokeile realistista seksinukkea, hänen kaltaistaan oikeaa seksinukkea, joka on kiinnostunut vain hauskanpidosta ja makeasta seksistä kanssasi! Nämä myytävät realistiset seksinuket ovat parhaita, ja niissä on hämmästyttävän värikkäät, makean vaaleanpunaiset hiukset ja lumoavat silmät, jotka katsovat sinua täynnä intohimoa, kun viet hänet orgasmiin hyvän seksin parissa. Hänen kaltaisensa elävänkaltainen paskanukke on arvokkaampi kuin miljoona muuta elävän näköistä paskanukkea. Hän on henkilökohtainen todellinen nukkesi ja voit saada tämän tytön timantin edulliseen hintaan.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 170 cm |
| Rintakuva | 72 cm |
| Vyötärö | 52 cm |
| Hip | 88 cm |
| Nettopaino | 37kg |
| Suullinen syvyys | 15 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
Nukke galleria




















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.