Kuvaus
Hänestä
HBO:n fantasia-seksinukke ei välitä vain seksistä. On myös tärkeää rakentaa side rakkausnukkesi kanssa ja luoda kumppanuutta. Siemensyöksyvä seksinukke voi tuottaa tarpeeksi pre-cum-tuotetta, jotta emättimen sisäänkäynti on liukas tunkeutumista varten. Vk-seksinukke auttaa parantamaan seksuaalisia taitojasi niin paljon kuin mahdollista.
Japanilaisen kaverin seksinukke saa taattua toistuvista jalkojen vapinaista orgasmeista. Seksinuken käyttö riippuu siitä, kuinka hyvin tunnet kehosi tarpeet. Minnie-hiiren seksinukke perustuu sarjakuvahahmoon ja sellaisia nukkeja on enemmänkin. Puhuvan ison bip seksinuken saattaminen voihkimaan tulee asiantuntevalla otteella.
Melissa-nukkeseksikilpailussa suosikkirakkanukkesi ei ehkä voita, mutta se ei vähennä arvoa. Paras seksinuken runko on sellainen, joka vastaa vaatimuksiasi, koska sen rakkausnuken kanssa on helppo saavuttaa huipentuma. Kun pari vittuilee seksinukkea, he ovat yhtä mieltä siitä, että seksuaaliset halut ovat olennainen osa ihmissuhdetta.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 173 cm |
| Rintakuva | 86 cm |
| Vyötärö | 68 cm |
| Hip | 91 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Arm | 71 cm |
| Jalka | 97 cm |
| Jalka | 22 cm |
| Nettopaino | 43 kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.