Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 170 cm |
| Rintojen linja | 91 cm |
| Vyötärölinja | 61 cm |
| Hip Line | 95 cm |
| Hartianleveys | 36 cm |
| Jalan pituus | 84 cm |
| Käden pituus | 63 cm |
| Reiden linja | 51 cm |
| Calf Line | 31 cm |
| Jalkojen koko | 25 cm |
| Nettopaino | 45kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.