Kuvaus
Hänestä
Misa on yksi parhaista huippuluokan silikonisista seksinukeistamme, jolla on parhaat ja realistisimmat ominaisuudet, jotka takaavat täydellisen tyytyväisyytesi. Kauniiden kasvonsa, seksikäs kurvikkaan vartalonsa ja upean hiuksensa ansiosta Misa tarjoaa sinulle parhaan ja realistisimman kokemuksen joka kerta.
Laadukkaimmilla kokovartaloisilla silikoninukeilla, kuten Misa, tiedetään olevan vaikuttava yksityiskohtien taso kaikissa osissaan. Nämä yksityiskohdat eivät rajoitu pelkästään visuaaliseen estetiikkaan. Päinvastoin, Misan tarjoama yksityiskohta ulottuu luonnollisen tuntuisiin realistisiin tekstuureihin kaikkialla, etenkin tärkeimmissä osissa.
Misan silikoninen seksinukkearvostelu näyttää kaikki hänen upeat ominaisuudet ja laatunsa. Tämä nivelletty nukke on myös hyvä uusi seksinukke hankittavaksi, jos haluat upeita todentuntuisia silikoni-rakkausnukkeja. Pehmeiden mehevien rintojen, pomppivan ja realistisesti kuvioidun ison pakaran sekä pehmeän, sileän ihonsa ansiosta hänen vartalonsa koskettaminen tekee jokaisesta niin nautinnollista kuin sen pitääkin olla.
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 160 cm |
| Rinta | 98 cm |
| Rintojen alla | 70 cm |
| Vyötärö | 66 cm |
| Hip | 105 cm |
| Käden pituus | 64 cm |
| Hartianleveys | 40 cm |
| Pohkeen linja | 37 cm |
| Reiden linja | 56 cm |
| Jalan pituus | 74 cm |
| Jalkojen koko | 22 cm |
| Suun syvyys (vain pehmeä pää) | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 46 kg |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.