Kuvaus
Hänestä
Seksikohtaus on todella kokenut radikaaleja muutoksia. Nämä muutokset vaikuttivat moneen asiaan. Osa hyviä ja osa huonoja. Seksi- ja huvinukkejen löytäminen on todella parantanut asioita. Menneet ovat päivät, jolloin seksuaalisen tyydytyksen saaminen merkitsi vain läheisiä suhteita vastakkaiseen sukupuoleen.
Miesten rakkausnuket ovat antaneet miehille vapauden olla itsenäisiä. Nämä nuket antavat miesten nauttia seksuaalisista nautinnoistaan rauhassa. Jotkut miehet mieluummin aidon näköisiä seksinukkeja käyttääkseen huvinviettoon. Esimerkkejä näistä ovat japanilaiset rakkausnuket ja yumi-rakkausnuket. Molemmat luokitellaan sen mukaan, että ne ovat pieniä rintanukkeja, heillä on pienet tai ei ollenkaan tissit. Niissä on myös joitain realistisia ominaisuuksia.
Nämä puhallettavat rakkausnuket antavat miesten liikkua rakkausnukkensa kanssa ja tarjoavat heille mukavuutta. Seksinukkepelit syntyvät, kun miehet harrastavat hauskaa toimintaa seksinukkejen seurassa.
Tällaiset seksinuket parantavat rikkinäisiä miehiä, joilla on itsetuntoongelmia. He saavat heidät rakastamaan itseään uudelleen. Niitä käytetään myös opettamaan nuorille miehille tapa rakastella. nuoret miehet käyttävät tällaisia nukkeja saadakseen kokemusta seksipelistä.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 158 cm |
| Rinta | 81 cm |
| Vyötärö | 58 cm |
| Hip | 87 cm |
| Nettopaino | 39kg |
| Suullinen syvyys | 11 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.