Kuvaus
Hänestä
Pidätkö enemmän urheilullisesta ja tyylikkäästä lookista? Pidätkö aasialaisista seksinukeistasi pojina, seikkailunhaluisina ja leikkisänä? Jos pidät myös todenmukaisista seksinukeista, olemme saaneet löytää sinulle rakkausnuken. Se on Rae! Hän ei pidä tylsyydestä, joten hänellä on hauskanväriset hiukset ja kiva leikkaus, mutta siihen se ei lopu.
Viettelevät seksinuken rinnat kutsuvat sinua, ja hänen viettelevä asentonsa saa sinut pohtimaan kaikkia asioita, joita hän voisi tehdä… Oletpa sitten kokeillut seksinukkeja ja pidät täysikokoisista rakkausnukkeista tai olet uusi seksin kanssa todentuntuisen kanssa. nukke ja haluat parasta mahdollista laatua, tämä on yksi markkinoiden parhaista tällä hetkellä myytävistä aidoista nukeista. Jos haluat sellaisen, osta meiltä oikeita seksinukkeja.
Hänen hattunsa on käännetty taakse, joten se ei estä, kun tutkit seksinukkeasi isoilla tissillä. Hänen toppinsa on jo puolet pois, mutta voit ottaa sen kokonaan pois – riisuminen voi olla NIIN seksikästä, ja hän on jo yksi parhaista todellisista Quinnin korvikkeista.
Jopa hänen kasvoistaan katsottuna tämä isorintainen seksinukke on paljon parempi kuin paras iso saalis kiinteä nukke. Etkö usko meitä? Tule tapaamaan Rae ja kokeile häntä!
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 166 cm |
| Rintakuva | 82 cm |
| Vyötärö | 52 cm |
| Hip | 85 cm |
| Nettopaino | 33kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.