Kuvaus
Hänestä
Tong on loistava lisäys Japanin silikonisiksinukkevalikoimaamme, jolla on parhaat ominaisuudet, joita voit etsiä silikonisexnukeista. Tämä johtuu siitä, että tämän kiinteän silikonisen seksinuken kaikissa osissa on pehmeitä ja realistisesti kuvioituja ominaisuuksia, jotka varmistavat, että saat kaikki laadukkaan seksinuken ominaisuudet.
Lisäksi Tongilla on kaikki ne ominaisuudet ja ominaisuudet, jotka tekevät hänestä paikan tai myytävien silikoninukkeluettelon arvoisen. Lisäksi yhtenä synteettisistä ihmisnukeistamme tongin kaikki osat on valmistettu erittäin yksityiskohtaisesti, mikä tekee hänestä hyvin määritellyn ja erittäin yksityiskohtaisen päästä varpaisiin. Siksi hän on loistava jalkafetissi-nukke jalkojen ystäville.
Lisäksi hänen valmistukseensa liittyvä suuri yksityiskohta tekee tongista loistavan lisäyksen laajaan räätälöityjen valokuvanukkevalikoimaamme, joka täyttää taatusti kaikki tarpeesi.
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 164 cm |
| Rinta | 81 cm |
| Rintojen alla | 60 cm |
| Vyötärö | 59 cm |
| Hip | 103 cm |
| Käden pituus | 57 cm |
| Hartianleveys | 38 cm |
| Pohkeen linja | 34 cm |
| Reiden linja | 56 cm |
| Jalan pituus | 75 cm |
| Jalkojen koko | 22 cm |
| Suun syvyys (vain pehmeä pää) | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 42kg |
Nukke galleria










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.