Kuvaus
Hänestä
Tämä on upea tosielämän seksinukke, jonka tunnelma on parempi kuin normaalilaatuinen seksinukke. Hyvin varustettu realistisilla seksinukkekasvoilla. Tämä silikoninen todellinen nukke on hyvin yksityiskohtainen pullea goottilainen seksinukke. Sellainen, joka on tehty heijastamaan tällaisia erittäin realistisia yksityiskohtia. Tässä xxx marilyn monroe -seksinukessa on lihamaiset tekstuurit jokaisessa taitteessa ja kaaressa. Tuloksena on upea elämä, kuten seksinukke, joka tekee doggystylestä seksinuken kanssa täysin mukaansatempaavan seksuaalisen kohtaamisen.
Lisäksi tämä oranssi hiusnukke on suunniteltu tarjoamaan täyttä seksuaalista tyydytystä. Tämä tarkoittaa, että kun ostat realdollin. Seksuaalinen stimulaatiosi tulee yhdenmukaiseksi todellisen seksikumppanin kanssa. Ainoa ero on, että sinun ei koskaan tarvitse sietää hylkäämistä, kun kiihdyt.
Lisäksi tämä miespuolinen seksinukke wm todellinen nukke on suunniteltu tarjoamaan kestävyyttä. Kiinteän ja tukevan rakenteen ansiosta. Tästä syystä tämä 5 jalkaa 2 tuuman 70 kiloa painava tpe-seksinukke on loistava seksikumppani.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 160 cm |
| Rintakuva | 87 cm |
| Rinnan alla | 62 cm |
| Vyötärö | 60 cm |
| Hip | 100 cm |
| Olkapää | 34 cm |
| Käden pituus | 51 cm |
| Palm | 17 cm |
| Jalan pituus | 97 cm |
| Jalka | 20 cm |
| Suu | 13 cm |
| Emätin | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Paino | 39 kg |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.