Kuvaus
Hänestä
Zoey Hentai Helena tifa elokuva seksinukke pojille
Oletko tavannut Zoeyn, Zoeyn tähden: hentai-seksinukkeni? No, jos et ole, teemme esittelyt. Tämä Helenan kaltainen realistinen seksinukke on yksi kuumimmista seksinukketifoista. Kaikilla nahkahihnoilla, punoksilla ja ketjuilla tämä on paras seksinukke pojille, jotka ovat paljon seikkailunhaluisempia sängyssä. Seksivideonukke on niin mukava kameran edessä, että se näyttää aivan kuuluisilta elokuvaseksinukeilta. Ja hän pystyy suorittamaan samoja temppuja kuin hekin ihoa muistuttavan silikonirungon ja erityisesti sovitetun metalliselkärangan ansiosta.
Seksinukke kaufen on mukavan pienimuotoinen, sopii miehille, jotka pitävät naisistaan hoikemmilta, ja aivan kuten phim sex-nuket, se on vedenpitävä ja sen voi ottaa suihkun alle tai huuhdella pois. Parasta on, että tämä rakkausnukke on edullinen ja tarkka naisvartalo, joka on täydellinen opiskelemaan ilahduttaa naisia. Mikä on seksinukke, jota kypsymättömät pojat voivat käyttää? No, se on tämä Zoeyn rakkausnukke. Selvitä seksinuken hinta Pakistanissa tai missä tahansa muualla maailmassa. Olemme edullisin mitä löydät!
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 158 cm |
| Rintakuva | 83 cm |
| Vyötärö | 50 cm |
| Hip | 78 cm |
| Käden pituus | 63 cm |
| Jalka | 21 cm |
| Nettopaino | 34 kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.