Kuvaus
Hänestä
Muistatko milloin sait viimeksi kumppaniltasi pitkäkestoisen löysän topin? Tai ylipäätään kukaan? Useimmat naiset eivät ole kiinnostuneita alamaan sinua tai ottamaan munaa suuhunsa. Monet heistä – kun he tekevät niin – tekevät sen vastahakoisesti ja tekevät kauhean työn paljon lyhyemmän ajan kuin haluaisit.
Siksi Melanie-nukke on sinua varten. Markkinoiden paras vitun nukke, jopa kriitikkojen arvostama Melanie on valmis antamaan sinulle huippuluokan pään pyynnöstä milloin tahansa.
Pitkän akunkeston ansiosta Melanie-nuken avulla voit harjoitella kaikkia nukkevitun unelmasi valmistautuessasi viemään munaasi täydelliseen aikuisen nuken suuhunsa. Väsymätön, tämä täydellinen blowjob-nukke jatkaa toimintaansa niin kauan kuin haluat nousta pois, ja näyttää kauniilta myös siinä ollessasi.
Melanie on myös pieni rintanukke, joka näyttää hieman yli 18-vuotiaalta ja näyttää pienessä koulutyttöasussaan joltakin märästä unesta realistisista vittunukeista. Väsymätön ja muokattava suu, tämä seksikäs seksinukke on valmis ja halukas kuolaamaan koko munaasi. Vau, katso hänen kuolaamistaan!
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 155 cm |
| Rinta | 73 cm |
| Vyötärö | 56 cm |
| Hip | 77 cm |
| Jalan pituus | 81 cm |
| Jalan pituus | 18 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Nettopaino | 29 kg |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.