Kuvaus
Hänestä
Valmistaudu nyt maistamaan uutta hauskanpitoa, Kanadan seksinukkebordellia, jossa nautinto ja täydellisyys ovat rinnakkain!!! NW Sex Dolls on valmistettu yksilöllisesti äärimmäistä huolellisuutta noudattaen parhaan tuloksen saavuttamiseksi, joten ne ovat parhaita asiakkaille. Nämä parhaat seksinuket on tehty niiden kasvojen piirteistä ja sileästä ihosta aina siihen, että ne voidaan tehdä juuri sinun mieltymystesi mukaan, jotta kaikki unelmasi toteutuvat.
On erittäin tärkeää, mitkä ominaisuudet ja ominaisuudet erottavat kunkin yrityksen tai henkilön muista. Toimitus järjestetään myös seuraavana arkipäivänä kaikkialla Pohjois-Amerikassa, joten jos haluat saada kiellettyjä hedelmiä, ota se mukaan. Nuket myös yksitellen tarkastetaan ja tutkitaan parhaan laadun varmistamiseksi, minkä jälkeen ne toimitetaan hiljaa suoraan kotiovellesi.
No, se on siinä. Yllä olevien arvostelujen perusteella voit tilata Canada Sex Doll -nukkesi tänään ja pitää hauskaa enemmän kuin koskaan ennen.
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 156 cm |
| Nettopaino | 47 kg |
| Rintakuva | 100 cm |
| Rinnan alla | 67 cm |
| Vyötärö | 59 cm |
| Hip | 110 cm |
| Olkapää | 40 cm |
| Arm | 48 cm |
| Käsi | 17 cm |
| Jalka | 73 cm |
| Jalka | 22 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anaali syvyys | 17 cm |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.