Kirjeldus
Temast
Teate, me ei väida, et silikoonist torsoga seksnukud on raha raiskamine, aga miks mitte osta hoopis mõni meie seksikas armastusnukk? Valmistatud TPE-st, on need parimad elutruud seksinukud. Parim TPE seksnukk, mida võite leida, on selles sarjas ja ka parim täiskasvanutele mõeldud armunukk, nii et teate, et ta on pärit heast kaubast.
Kuigi tema tukk peidab tema siledat laup, on seksika tõelise nuku viltused silmad nii võrgutavad ja ahvatlevad, et suudad vaevu kõrvale vaadata ning kui seda teed, märkad tema ülejäänud näojooni; mõnda, mida ta jagab meie päkapikudele, armastavad nukud.
Oma kuldse pitsiga rinnahoidjasse peidab ta oma B-tassi rinnad, mis on nii pehmed ja läikivad, et teile meeldivad need, kui teile meeldivad rindu masseerida. Armastusnukk on mõeldud tüdrukutele ja neile, kellele naised meeldivad, ning realistlik naiste seksnukk on meessoost seksnukk. Tavaline seksimiseks mõeldud seksnukk, kuid naistele, koos eemaldatava nukupeenisega, mis toimib sarnaselt rihmaga.
Tal on painduv metallist skelett, mis aitab tal teha täielikke liigutusi, nii et ta saab end kummardada ja poseerida nii, nagu soovite, ilma stressita.
Lisaks on tal sisseehitatud soojendus, nii et saate sooja seksinuku võtta millal iganes soovite.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 157 cm C tass |
| Rind | 75 cm |
| Rinnaalune | 60 cm |
| Vöökoht | 53 cm |
| Puusad | 97 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 40 kg |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.