Kirjeldus
Temast
Tahad toita oma seksuaalset kujutlusvõimet.
Kui soovite seda poolt endas uurida, külastage meie seksnukkude poodi.
Meil on parimad tõeliste sarnaste omadustega TPE-nukud. Loodud tundma end nagu tõelise partneri nahk, kuid ilma inimestevahelise suhtlemiseta. Meie kataloogis on meestele mõeldud seksnukud. Külastage meie seltskonnaarmastusnukku Kanadat, et saada parim kingitus, mille endale võiksite saada. Näete meie autentseid seksnukkude arvustusi meie suurelt ja rahulolevalt kliendibaasilt.
Meie nukuperede kategooria on täis kaasaskantavaid sekslelusid, mis annavad teie elule vürtsi. Või külastage meid seksnukkude foorumis, et mõne meie tootega üks-ühele suhelda.
Ärge elage lihtsalt igavat elu, ostke seksnukke.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 155 cm F tass |
| Rind | 80 cm |
| Rinnaalune | 57 cm |
| Vöökoht | 52 cm |
| Puusad | 87 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 34 kg |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.