Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 170 cm |
| Rindade joon | 108 cm |
| Vööjoon | 58 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Õlgade laius | 36 cm |
| Jala pikkus | 84 cm |
| Käe pikkus | 65 cm |
| Reie joon | 49 cm |
| Vasika joon | 31 cm |
| Jalade suurus | 21 cm |
| Neto kaal | 46 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii







Arvustused
Ülevaateid veel pole.