Kirjeldus
Temast
Tong on suurepärane täiendus meie Jaapani silikoonist seksnukkude kollektsiooni, millel on parimad omadused, mida silikoonist seksnukkudelt otsida võite. Selle põhjuseks on asjaolu, et selle tugeva silikoonist seksnuku kõikides osades on pehmed ja realistliku tekstuuriga elemendid, mis tagavad, et saate kõik tippkvaliteediga seksnuku omadused.
Lisaks on Tongil kõik omadused ja omadused, mis muudavad ta vääriliseks müügiks mõeldud silikoonnukkude nimekirjas või nimekirjas. Lisaks on tongi kui ühe meie sünteetilistest inimnukudest kõik osad valmistatud väga üksikasjalike spetsifikatsioonide järgi, mis muudab ta hästi määratletud ja väga üksikasjalikuks pealaest jalatallani. Seetõttu on ta suurepärane jalafetiši nukk jalgade armastajatele.
Lisaks on tema valmistamise suur detailsusaste suurepärane täiendus meie tohutule kohandatud fotonukkude kollektsioonile, mis rahuldab kindlasti kõik teie vajadused.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 164 cm |
| Rind | 81 cm |
| Rindade all | 60 cm |
| Vöökoht | 59 cm |
| Hip | 103 cm |
| Käe pikkus | 57 cm |
| Õlgade laius | 38 cm |
| Sääre liin | 34 cm |
| Reie joon | 56 cm |
| Jala pikkus | 75 cm |
| Jalade suurus | 22 cm |
| Suu sügavus (ainult pehme pea) | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 42 kg |
Nukugalerii










Arvustused
Ülevaateid veel pole.