Kirjeldus
Temast
Keegi ei taha voodis halvasti aega veeta. Kui otsite viisi, kuidas magada hästi ja kogeda head seksuaalelu, peaksite ostma kvaliteetse seksnuku. Neid seksinukke on erineva kuju, suuruse ja värviga. Nad võivad olla elutruu sekspartner või lihtsalt midagi, millega kaisus olla. Saate neid kasutada mitmesuguste seksuaalsete tegevuste jaoks, sealhulgas oraalseks, vaginaalne seks, anaalseks ja isegi kolmekesi. Lisaks on neid taskukohaseid seksnukke nii lihtne hooldada.
Seksukkudel on erinevaid variatsioone. Lateksist seksnukk on valmistatud kummilateksist, muutes selle libedaks, kuid kergesti puhastatavaks. väikesed tissid seksinukud on väikese rinnaga ja enamasti lamedate kõhudega. Need on tuntud ka kui odavad seksinukud. suur seksnukk, millel pole rinda.
Nukuga seksimine on vaimule nii rahuldustpakkuv. Neid ränipõhiseid nukke kasutatakse ärevuse ja ka depressiooniga inimeste abistamiseks. Nendega on kaasas oma puhastuskomplektid ja neid saab kergesti kraanikausis pesta. Seksnukkude porno vaatamine võib anda ka vihjeid seksinukkudega ümberkäimise kohta.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 161 cm |
| Rind | 81 cm |
| Vöökoht | 60 cm |
| Hip | 90 cm |
| Neto kaal | 33 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 22 cm |
| Anaalne sügavus | 18 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.