Kirjeldus
Temast
Seksinukul Joanal pole seksuaalseid vajadusi, seega on sinu omad prioriteet. Seksinukuga seksi vaadates näed lihtsaid viise haripunkti saavutamiseks ja saad neid nautida. Mehed seksivad seksinuku pornokeskuse nukkudega nii tihti kui võimalik, et seksuaalset pinget maandada.
Puutenukud on puutetundlikud ja kehal on sellest märke. Realistlik seksimänguasi ei ole mõeldud ainult seksiks. Oma isikliku alasti Jaapani seksinukuga saad luua kaaslase sideme. California parim seksinukupood pakub Gossip Girl nuku koos kaitseümbrisega kohaletoimetamist.
Seksinukku B-tassiga on parem näha seksikate riietuste peal. Vaata päkapiku M-tassiga seksinuku videot ja näe, kui isetu päkapiku seksinukk inimestega rahuldust pakkuvate on. Oma seksuaalsete eelistuste ja vajaduste mõistmiseks tuleb mõista, kuidas alasti Jaapani seksinukku kasutada nende rahuldamiseks.
Mõõtmed
| Kõrgus | 174 cm |
| Kaal | 28,5 kg |
| Rinnad | 76 cm |
| Rinna all | 60,5 cm |
| Vöökoht | 52 cm |
| Hip | 89 cm |
| Õlg | 34 cm |
| Reie | 46,5 cm |
| Jalg | 21,5 cm |
| Vagiina | 19 cm |
| Anus | 17 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.