Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kehasuurus | 163cm C-tass |
| Neto kaal | 34 kg |
| Täielik rind | 82 cm |
| Rinna all | 66 cm |
| Vöökoht | 62 cm |
| Hip | 82 cm |
| Jala pikkus | 21 cm |
| Õlg | 34 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Päraku sügavus | 15 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.