Kirjeldus
Temast
Kohandatud meilitervitused elutruu nukkude uue saabumise puhul Kanadasse: astusin sammu edasi ja otsustasin otsida WM Sex Doll 156cm B Cupi. Detailides pole midagi meelevaldset, selle loomise eesmärk pole juhuslik – tegemist on seksuaalpartneriga. Tal on kena pikkus 5'6” ja tal on kena kehaehitus, korralik figuur, atraktiivsed ja lummavad rinnad ning tal on ka tundlik nahk. Pea ja näojooned on valmistatud paremast materjalist ja osavate kunstnikega, et see nukk oleks loodud suure kujutlusvõimega, et sarnaneda tõelistele inimestele. Muidugi pole kõik tema liigendid ainult kohandatud ja see ehitus on aga tõeliselt võrratu; nii et mulle öeldakse, et ükski fantaasia, mis teil kunagi oleks võinud, ei jää täitmata. Nautige fantastilist võimalust omada vapustavaid realistlikke mannekeene, mille on valmistanud üks juhtivaid ettevõtteid WM – meil on hea meel teiega Kanadas kohtuda!
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 168 cm |
| Rinna suurus | F |
| Täielik rind | 90 cm |
| Vöökoht | 59 cm |
| Hip | 90 cm |
| Jalg | 22 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 12 cm |
| Neto kaal | 41 kg |
Nukugalerii
![]()
Arvustused
Ülevaateid veel pole.