Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 168 cm |
| Rindade joon | 88 cm |
| Vööjoon | 62 cm |
| Hip Line | 96 cm |
| Käe pikkus | 71 cm |
| Õlgade laius | 35 cm |
| Vasika joon | 32 cm |
| Reie joon | 50 cm |
| Jala pikkus | 92 cm |
| Jalade suurus | 23 cm |
| Neto kaal | 40 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii










Arvustused
Ülevaateid veel pole.