Kirjeldus
Temast
Madelle on üks meie silikoonist seksnukkudest, millel on kõik uusimad ja parimad anime elusuuruses seksnuku omadused, mis teile kindlasti meeldivad. Selle põhjuseks on asjaolu, et sellel väikesel seksinukul on tänu oma realistlikule välimusele ja tekstuuridele kõik, mis on vajalik, et olla teie lemmikkaaslane magamistoas.
Veelgi enam, Madelle'il on parem kvaliteet kui enamikul anime elusuuruses seksnukudel. Tänu uusimale tehnoloogiale konkureerib see sünteetiline elusuuruses nukk soodsalt parimate sünteetiliste elusuuruses nukkudega. Seega, nagu enamik seks-barbie-nukke, raputab Madelle teie maailma.
Kõige kallimad nukubrändid keskenduvad oma sünteetiliste anime elusuuruses seksnukkude välimusele ja tundele, et pakkuda teile parimat võimalikku kogemust, kui kasutate seksnukku oma seksuaalsete vajaduste rahuldamiseks. Tänu Madelle'i detailsusele naudite kahtlemata iga temaga koos veedetud hetke.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 164 cm |
| Rind | 81 cm |
| Rindade all | 60 cm |
| Vöökoht | 59 cm |
| Hip | 103 cm |
| Käe pikkus | 57 cm |
| Õlgade laius | 38 cm |
| Sääre liin | 34 cm |
| Reie joon | 56 cm |
| Jala pikkus | 75 cm |
| Jalade suurus | 22 cm |
| Suu sügavus (ainult pehme pea) | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 42 kg |
Nukugalerii













Arvustused
Ülevaateid veel pole.