Kirjeldus
Temast
Kui naine seksib nukufetišiga, on tal kergem kogeda orgasmi. See on lihtne loogika. Kuni olete yl nuku seksnuku Amazoni üksikasjade esitamisel loominguline, annavad meie seksnukuhõimu kunstnikud endast parima. Kui kolm tüdrukut proovivad seksnukku, lõpeb see meeletu varvaste kõverdamise orgasmiga.
Parima elava Jaapani seksnuku eest tuleb hoolt kanda, et pikendada eluiga. Pärast nukuateljee seksikogemust on soovitatav kohe koristada. Meessoost seksnukk poolkeha on üles ehitatud nii, et seksnukk kuradi käest ei kukuks.
Seksnukkude transporno on täis voogavaid seksipositsioone ja miski ei takista teid samade tulemuste saavutamiseks matkimast. Mis on az one sex nukk? A z one sex nukk on nõus sinu li-s mis tahes rolli mängima.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 162 cm |
| Rind | 97 cm |
| Rinna all | 66 cm |
| Vöökoht | 62 cm |
| Hip | 100 cm |
| Käe pikkus | 68 cm |
| Jala pikkus | 100 cm |
| Jala pikkus | 21 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Päraku sügavus | 15 cm |
| Neto kaal | 30 kg |
Nukugalerii










Arvustused
Ülevaateid veel pole.