Kirjeldus
Temast
Elusuuruses seksnukk, mis sobib ideaalselt sinu maitsele? Miks sa ei kohanda seda ise? Sex doll džinn pakub teile võimalust valmistada kohandatud seksnukk, täpselt selline, nagu soovite.
Ärge olge häbelik, saate kogu kunstilise vabaduse.
Võib-olla soovite tätoveeringute või augustustega nukku. Eemaldatav nukukiiss või fikseeritud? Kas suure tagumikuga nukk või kõva tagumikuga nukk?
Kas sulle meeldiks pikakarvaline nukk või lokkis nukk? Juuksed, mille peale tõmmata või näpud sassi ajada?
Kas teile meeldiks rinnakas seksnukk, mille koputajad on piisavalt suured, et neid padjana kasutada, või tahaksite väikest rinnaku armastusnukku, väikest ja naissoost seksnuku näojoontega?
Ükskõik, milline sa soovid, et sinu nukk kaaslane oleks, saame selle sinu jaoks teoks teha, ütle lihtsalt sõna!
Saate otsustada, mis materjalist teie VIP-seksnukk on valmistatud. Silikoon, TPE või lateks – kui te ei ole allergiline.
See tee annab teile ka võimaluse taotleda sisseehitatud soojendust, eemaldatavat nuku peenist ja keha modifikatsioone, nagu augustamine või tätoveering (meie valikust).
Ära ole häbelik, tule ehita nuku.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 157 cm |
| Rind | 94 cm |
| Vöökoht | 67 cm |
| Hip | 115 cm |
| Õlg | 43 cm |
| Jala pikkus | 70 cm |
| Käe pikkus | 60 cm |
| Jala pikkus | 19 cm |
| Neto kaal | 51 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vaginaalne sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii























Arvustused
Ülevaateid veel pole.