Kirjeldus
Temast
Welcome the first ever a 100lb Realistic muscular sex doll – Amazon RACEME Sex Doll. These are sophisticated and lavish love dolls created to offer maximum pleasure, meet the highest physical simulations and are made of super material.
The premium grade TPE material that we use on our 100lb sex doll is designed to mimic the skin of a human being to the last detail. They have made it to be muscled accurately and this bestows on it a look of calm strength and solidity, making it ideal for the man who wants to fulfill his basic instincts fully.
This creation has joints as well as flexibility in the body and by this, one is able to put this art work into any posture of their own desire. Thus, our RACEME Sex Doll also has a metal skeleton to ensure a firm structure when used by clients.
Improve your romantic moments with the help of the new 100lb sex doll – buy it right now!
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 156 cm |
| Neto kaal | 47 kg |
| Rind | 100 cm |
| Rinna all | 67 cm |
| Vöökoht | 59 cm |
| Hip | 110 cm |
| Õlg | 40 cm |
| Arm | 48 cm |
| Käsi | 17 cm |
| Jalg | 73 cm |
| Jalg | 22 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii






















Arvustused
Ülevaateid veel pole.