Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 168 cm |
| Täielik rind | 83 cm |
| Rinna all | 63 cm |
| Vöökoht | 63 cm |
| Hip | 84 cm |
| Käe laius | 60 cm |
| Õlgade laius | 37 cm |
| Jala pikkus | 91 cm |
| Jala pikkus | 23 cm |
| Vagiina sügavus | 21 cm |
| Anaalne sügavus | 14 cm |
| Neto kaal | 38 kg |
Nukugalerii










Arvustused
Ülevaateid veel pole.