Kirjeldus
Temast
Presenting the best friend for every lover of Family Guy series – the Joe sex doll! Assembled to perfection from superior materials and flawless design, this freeze framed vision of every man’s dream wheelchair bound cop is eager to please in the role of your dominant fantasies. The belly that moves like an inflatable toy, bendable limbs, expressive face, and genuine clothing will make you hardly distinguish yourself from Quagmire while kissing Joe.
But why stop there? These beauties are realistic blow up female dolls and the features are captured to suit the Stoya personality; literally you will feel weak at the knees. For those who like to be provocative, we have Stoya Doll POV Sex taking it on a next level by showing it through the eyes of Stoya. Stop thinking and let these premium pleasure products take you and your partner to a world of joy and satisfaction tonight!
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 152 cm C tass |
| Neto kaal | 37,6 kg |
| Rind | 80 cm |
| Vöökoht | 59 cm |
| Hip | 97 cm |
| Õlg | 37 cm |
| Arm | 57 cm |
| Käsi | 16 cm |
| Jalg | 85 cm |
| Jalg | 18 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.