Kirjeldus
Temast
Seksnukust valmistatud mootorratas esitleb teost, mis trotsib konventsioone ja annab naudingu mõistele uue tähenduse. Loodud suure kiindumusega, et pakkuda oma tarbijatele ülimat sõidukogemust. Mõeldud just meie kõige mugavamaks ja detailsemaks kingiks.
Meie seksnukkude mootorrattad on valmistatud materjalist, mida saab pärast kasutamist taaskasutada, aidates nii keskkonnal puhtamaks muutuda kui ka suurendada teie rahulolu ratastel lõbusatest asjadest.
Saage aktiivseks liikmeks ühes kõige kiiremini kasvavas kliendirühmas, kellel on vahetu kogemus meie mootorrataste eksklusiivsusest seksnuku näol.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 158 cm |
| Rinna ülaosa | 82 cm |
| Rinna all | 51 cm |
| Vöökoht | 44 cm |
| Hip | 80 cm |
| Jalg | 85 cm |
| Jalg | 19 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Neto kaal | 30 kg |
Nukugalerii






















Arvustused
Ülevaateid veel pole.