Kirjeldus
Temast
Maailm on täis palju imesid, mõned suured ja väikesed. Parim või kaasahaaravam on päriselu seksinuku leiutamine. Tööriist, mis aitab teil uurida oma sisemisi soove, ilma et peaksite enamuse hinnanguid silmitsi seisma. Nautige seksi nii, nagu see oli mõeldud.
Mõned inimesed on kätes ja muudes kehaosades. Seksnuku käed on disainitud neid silmas pidades. Siin saate kätega rõõmu tunda. Suurel seksnukul on siledad käed, mis aitavad teid paremini rahuldada.
Puhumiseks on kõige kasulikumad mitmesugused täispuhutavad nukud. Need annavad teavet potsatavatest nukkudest. Täiusliku suuõõnsusega isasosade torkamiseks. Looge, et tunneksite end igal kasutushetkel sujuvalt ja täiuslikult.
Kui otsite naudingut, hankige üks sileda nahaga suur seksnukk ja minge nautige tõelist nukuseksi. Kuid peate meeles pidama, et need lõbusad mänguasjad on teatud hinnaga. Paar remonti siin-seal ja on hea minna kauaks. Võite kutsuda professionaali, kes aitab teid nukkude kinnitamisel, või hankida nuku kinnitamise komplekt ja teha seda ise. Selle lihtne ja otsekohene.
Selle kohta lisateabe saamiseks vaadake meie tumblri seksnukke ja vaadake, milliseid sorte meil on teile pakkuda.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 174 cm |
| Rind | 96 cm |
| Vöökoht | 58 cm |
| Hip | 95 cm |
| Neto kaal | 46 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 22 cm |
| Anaalne sügavus | 18 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.