Kirjeldus
Temast
This gorgeous real sex doll bbw love doll has the looks and feel that makes for a great sex doll softness sexual stimulation. From the looks to the feel. This huge boobs doll was designed to ensure that you get the very best when it comes to having a plush shemale sex doll.hence, if You have a gorgeous living sex doll anal xxx sex experience. You can feel every bit of lifelike detailing that goes into this American sex doll blowjob real doll. Hence, thanks to this real life real doll. You get to enjoy countless rounds of immersive and deeply stimulating sex.
Furthermore, this science sex doll exit 34 inch sex doll was made from medical grade tpe materials. This means that the hybrid sex doll has a high quality that can be seen both in their realism and the level of detailing. However, the quality is not restricted to the visuals of this male real love doll sex videos doll.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 165 cm |
| Rind | 80 cm |
| Rinna all | 64 cm |
| Vöökoht | 57 cm |
| Hip | 95 cm |
| Õlg | 35 cm |
| Arm | 66 cm |
| Jalg | 92 cm |
| Jalad | 20 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 14 cm |
| Neto kaal | 32 kg |
Nukugalerii
























Arvustused
Ülevaateid veel pole.