Kirjeldus
Temast
See on hästi detailne ja realistlik amia seksinukk. Üks, mis on ehitatud pakkuma parimat kvaliteedistandardit. See cosxz seksnukk on ülimalt realistlik nii välimuse kui ka tunnetuse poolest. Seetõttu on see Aasia nuku seksilindi tõeline nukk loodud selleks, et stimuleerida täielikult kõiki teie seksuaalseid vajadusi.
Lisaks on sellel seksnukul anime peanukul parimad omadused, mida päriselus pärisnukust otsite. Seega selle uue seksinukuga 2000 $ tõeline nukk. Võite oodata suurepärast seksuaalkogemust,. Ikka ja jälle.
Moorever, selle seksnuku sex xnxx nukuga. Võite olla kindel, et teie täielik seksuaalne rahulolu on lõpuks teie haardeulatuses. Seega, kui soovite nautida cum sex nuku verbaalset kogemust. Siis on see parim seksnukk paaridele kolmekesi.
Moorever, kui teile meeldivad suured kukk vs seksnukk fantaasiad. See on täiuslik seksnukk p*** hub tõeline nukk.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 170 cm |
| Rind | 91 cm |
| Vöökoht | 72 cm |
| Hip | 95 cm |
| Arm | 62 cm |
| Õlgade laius | 43 cm |
| Jala pikkus | 78 cm |
| Jala pikkus | 24 cm |
| Peenise pikkus | 15 cm / 25 cm |
| Suu sügavus (ainult pehme pea) | 12 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 38 kg |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.