Kirjeldus
Temast
Getting into the game of being a sex doll supplier – the basic sex doll is the answer. Being a specialist in the marketing of this product, I am quite sure that our product is the most unique one among others. The dolls are crafted using silicone material and are designed to look exactly like a human being. These sex dolls are the ones that guarantee your clients the satisfaction they expect from you and they will come back for more. A perfect simulation is a result of our detailed work, realistic movements, expressions, and intimacy. We are not less than our customers would expect it to be so. Through the provision of a secret package, to become a supplier of our elementary sex dolls is a single step process. Innovate your business today with our world-changing product!
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 158 cm |
| Rinna ülaosa | 80 cm |
| Rinna all | 65 cm |
| Vöökoht | 50 cm |
| Hip | 80 cm |
| Jalg | 78 cm |
| Jalg | 19 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Neto kaal | 30 kg |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.