Kirjeldus
Temast
Tundub, et paljud inimesed küsivad küsimust: "Kas seksinuku omamine on normaalne?"
Ja selle peale me ütleme: jah, jah, see on nii. Peaksite lihtsalt nägema omatehtud seksinukkude katseid!
Seksnukkude kasutamine on paljude jaoks üks tervislikumaid viise suure seksuaalse isu rahuldamiseks ning see on ka kõige turvalisem seksivorm, kuna võite olla lojaalsuses kindel.
See silikoonist seksnukk on kohandatav ja saate otsustada, millised omadused teie suurel tihasel seksinukul on.
Miski pole võrreldav päriselu seksinuku sensatsiooniga ja me pakume teile seda seksikat seksnukku, et teie naudingut täita.
Nukusõprade jaoks on lisatud pildid, et saada tõelise elu seksinuku kogu ulatus, ja algajad saavad nautida ilu, mis on meie rinnakas ja imeilus armunukk.
Kõike, mis sulle ei meeldi, saab ka muuta. Saate muuta tema juuste pikkust või värvi, keha suurust, et ta oleks väike või pikk ja sportlik. Saate isegi muuta tema silmavärvi, nahavärvi ja isegi riietust, mis tal seljas on.
See seksikas armunukk kummardub rõõmsalt tahapoole, et saaksite temaga teha, mida iganes soovite.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 151 cm |
| Rind | 84 cm |
| Vöökoht | 62 cm |
| Hip | 102 cm |
| Õlg | 34 cm |
| Jala pikkus | 75 cm |
| Käe pikkus | 55 cm |
| Jala pikkus | 20 cm |
| Neto kaal | 39 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vaginaalne sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii










Arvustused
Ülevaateid veel pole.