Kirjeldus
Temast
Kas olete kunagi kuulnud soovi seksinuku keppimiseks? Sügaval sisimas on paljud meist alati soovinud nukuga seksida.
See konkreetne naissoost seksnukk on 165 cm pikk, saleda ja seksika kehaga. Elutruu pärisnukk on valmistatud tpe-st, pehme ja sileda nahaga. naissoost seksinukke kasutatakse naudinguks. Mõnikord näidatakse neid porno seksnukupornos. Kategoorias seksnukk xxx.
Seksnukul on tihe tupp, mida saab venitada, et see sobiks igas suuruses peenisega. Oma väikese suurusega seksnukud on kergesti kaasaskantavad. Seksnukul on ka komplekt pehmeid ja painduvaid rindu, mida saab kokku suruda, et suurust suurendada või vähendada. Tõeline armastusnukk on väga kohandatav ja kaasas on riiete komplekt. Juuksed peas on imeilusad ja neid saab vastavalt olukorrale kinnitada.
Ärge laske teilt mööduda võimalust omada neid kauneid seksinukke. Hankige see endale ja kogege elu kõrgel noodil.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 165 cm |
| Rind | 80 cm |
| Vöökoht | 56 cm |
| Hip | 89 cm |
| Neto kaal | 38 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 22 cm |
| Anaalne sügavus | 18 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.