Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 168 cm pluss |
| Rindade joon | 85 cm |
| Vööjoon | 63 cm |
| Hip Line | 97 cm |
| Käe pikkus | 71 cm |
| Õlgade laius | 39 cm |
| Vasika joon | 31,5 cm |
| Reie joon | 52,5 cm |
| Jala pikkus | 92 cm |
| Jalade suurus | 23 cm |
| Neto kaal | 42 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.