Kirjeldus
Temast
This is a high quality latina sex doll bbw real doll. Hence, if you’re into fictional fantasy.This is one of the best alien sex dolls you can buy. Furthermore, this human sex doll nude doll has every feature and functionality that guarantees your complete sexual satisfaction.
Hence, with this lucy doll bbc sex doll. You can explore all your best sexual fantasies. Hence,this futa sexdoll is great for all your needs.
Furthermore, this no-floking asian doll was designed to ensure that you cum every time. This means that every moment of sex doll three some promise to feel just as realistic as possible.
Moreover, this super sonic anime sex doll is a splendid addition to your real life sex doll collection. Hence, this love doll reviews harmony doll makes the perfect sexual companion. One witn which you can pursue all your hottest sexual fantasies.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 168 cm |
| Rind | 82 cm |
| Rinna all | 59 cm |
| Vöökoht | 55 cm |
| Hip | 94 cm |
| Õlg | 31 cm |
| Arm | 63 cm |
| Jalg | 89 cm |
| Jalad | 20 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 14 cm |
| Neto kaal | 34 kg |
Nukugalerii
























































































Arvustused
Ülevaateid veel pole.